fbpx

PODPŮRNÁ SKUPINA PRO RODIČE

Podpůrná skupina je určena rodičům LGBT+ dětí, pro které není snadné přijmout coming out svého dítěte. Smyslem skupiny je pomoct rodičům opět najít pevnou půdu pod nohama, vyrovnat se s informací o identitě svého dítěte a dokonce s ním posílit vztah.

 

Rodičovské skupiny v zahraničí již dávno úspěšně fungují. Pomáhají propojovat lidi v podobné životní situaci, sdílet a navzájem se podpořit. V Česku podobná skupina dosud chyběla, a proto se ji spolek Prague Pride rozhodl v rámci projektu Sbarvouven.cz založit. Kvůli opatřením v souvislosti s šířením koronaviru COVID-19 se otevření podpůré skupiny pro rodiče přesunuje na podzim 2020.

Podpůrnou skupinu odborně povedou psychologové Irena Smetáčková a Aleš Kabilka, kteří působí jako odborní garanti v internetové LGBT poradně Sbarvouven.cz

Kapacita skupiny je max. 12 osob. Setkání budou probíhat jednou měsíčně, účast je bezplatná. 

TÝM

Irena Smetáčková

psycholožka

Aleš Kabilka

psycholog

KONTAKT

Oldřich Kundera

Manažer projektu Sbarvouven.cz

oldrich.kundera@praguepride.com

CO DĚLÁME

PROJEKTY

VZDĚLÁVÁNÍ

CO DĚLÁME

POMOC

VYJEDNÁVÁNÍ

KDO JSME

SLEDUJTE NÁS

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s. 

Rybná 716/24 
110 00 Praha 1 
Česká republika

IČO 22842730 

Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

© Copyright 2022 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.