BOBR QUEER FEMME PARTY

Pro holky se v Česku vždy organizovalo méně akcí než pro kluky. Členky týmu Prague Pride se to rozhodly změnit a v roce 2018 uspořádaly prvního Bobra, kde se umění a hudba spojuje s dobrou party. Budujeme komunitu, prezentujeme české queer výtvarnice i performerky a nabízíme bezpečný prostor, kde se každý může cítit sám sebou.

 

Bobra pořádáme dvakrát do roka. Vždy v létě během festivalu a potom v zimě. Bobra jsme tak už vytáhly do smíchovského klubu Underdogs, do Fuchsu2 na Štvanici nebo do Distriktu7 na Letné. Hudební program začíná vystoupeními českých i zahraničních muzikantek, následně se na pódiu objeví DJky a hrají až do brzkých ranních hodin. Klub se během Bobra promění i ve výstavní sál nebo v klubovnu, kde je možné zahrát si hry, poznat se a popovídat. 

Zatím poslední Bobr rozhýbal letenský Distrikt7 v noci ze 7. na 8. března 2020. Připomněly jsme si tak Mezinárodní den žen. 

Díky Bobrovi jsme českému publiku představili například brazilskou DJku a trans aktivistku Sanni Est, první jordánskou DJku Shamsu, dánské Evvol nebo londýnské drag performerky Pecs Drag Kings.

Chceme v našem úsilí pokračovat a spojovat ženy v queer komunitě. Pokud máte nápad na program Bobra, ozvěte se nám! 

Fotky z Bobra IV, březen 2020. Foto: Kristýna Svobodová

KONTAKTY

Kamila Fröhlichová

Bobří matka a hlavní produkční

kamila@praguepride.com

TÝM

Kamila Fröhlichová

hlavní produkční

Barbora Martisková

program, produkce

Kateřina Turečková

umění

CO DĚLÁME

AKCE

VZDĚLÁVÁNÍ

CO DĚLÁME

POMOC

VYJEDNÁVÁNÍ

KDO JSME

SLEDUJTE NÁS

NAKUPUJTE

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s. 

Rybná 716/24 
110 00 Praha 1 
Česká republika

IČO 22842730 

Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

© Copyright 2020 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.