fbpx

Zveme tě na

FILIP20

QUEER CHILLOUT

v sobotu 9. 10. 2021 od 16 hodin
v Kampusu Hybernská, Praha 1

Možná máš pocit, že jsi jediný*á na světě. Jenže nejsi. Nás, kteří hledáme svou orientaci nebo identitu, je hodně. Tak se pojďme potkat a pokecat!

Filip20 je každoroční setkání queer teenangerů od 13 do 21 let. Setkáváme se v bezpečném prostoru, kde se navzájem respektujeme a můžeme být všichni sami sebou. Je to skvělá příležitost k tomu najít si nové queer kámoše a kámošky. Pořádá Sbarvouven.cz a Queer & Trans Youth.

PROGRAM

16–17 Speed Friending

Snadný způsob, jak se zábavnou formou spřátelit s ostatními! Vhodné pro všechny, kdo hledají nové kámoše*ky, a pro ty, co na akci přijdou sami*y.

17–18 Svět, ve kterém chci žít

Jak by vypadala naše země a naše společnost, kdybychom mohli o všem rozhodovat? Než se sečtou výsledky parlamentních voleb, pojďme debatovat o tom, co je pro nás důležité. Spolu vytvoříme vizi ideálního světa pro LGBT+ mládež.

18–19:30 Open Mic

Přijď se podívat a fandit svým vrstevníkům, anebo se přímo zapoj! Nezapomeň si přinést své verše, kouzelnické triky, hudební nástroje, povídky... Mikrofon bude k dispozici všem. Pokud si nejsi jistý*á, jestli se tady tvé vystoupení hodí, napiš nám na Facebooku nebo Instagramu.

od 19:30 Jukebox

Závěr večera paří hudbě, o které rozhoduješ ty! Pomocí appky můžeš vybrat, jakou písničku chceš zahrát.

 

Po celou dobu akce bude k dispozici Beauty koutek, kde budeš moct vyjádřit své pravé já! Budou tu líčit profíci z Make-Up Institute Prague. Pokud si sebou vezmeš své extravagantní oblečení, tady se do něj budeš moct převléct a vymódit se podle svého gusta!

Poradna Sbarvouven.cz

Online poradna Sbarvouven.cz funguje od roku 2015 a za tu dobu pomohla již 4000 klientům a klientkám. Většinou se jedná o mladé lidi ve věku 14–19 let. V poradně jako mentoři působí lidé, kteří mají osobní zkušenost s otázkami a problémy, jimiž si klienti nyní procházejí.

Nečekej rady a poučky. Mentoři a mentorky ti budou naslouchat, svěří ti svůj osobní příběh a budou ti průvodcem na tvé vlastní cestě. Konverzace probíhá v zabezpečeném anonymním prostředí chatu.

Proč Filip20

Filip Havlíček byl gay z vesnice u Hradce Králové. Začátkem roku 2014 spáchal sebevraždu, protože už neměl sílu žít v homofobní společnosti. Bylo to pouhý měsíc před jeho 15. narozeninami. V dopise na rozloučenou vyzval svoji rodinu, ať pracuje na zlepšování životních podmínek pro ty, kdo se něčím odlišují. 

Jeho teta, moderátorka Ester Janečková, kontaktovala spolek Prague Pride. O rok později zahájila provoz online poradna Sbarvouven.cz. Filipova matka Svatava je jednou z mentorek poradny. 

Queer & Trans Youth

Queer & Trans Youth buduje komunitu mezi mladými LGBTQIA+ lidmi ve věku 13-21 let už od roku 2016. Vytváříme bezpečný prostor přijetí a nabízíme řadu měsíčních společenských a podpůrných setkání osobně v Praze i online. Přidej se k nám, najdi si přátele a pomoz nám plánovat naše budoucí aktivity a události po celé republice!

Image

Nealko bar

Na baru bude slušný výběr nealko drinků

Bezpečný prostor

Respektujeme rozdíly a potřeby všech

Wi-Fi zdarma

V prostoru je připojení na Wi-Fi zdarma

 

Queer Chillout Filip20 proběhne v sobotu 9. října 2021 od 16 hodin v Kampusu Hybernská na Praze 1

Tvé zdraví je pro nás důležité. Proto se prosím u vchodu prokaž potvrzením o ukončeném očkování proti covidu (minimálně 2 týdny po 2. dávce), negativním testem z oficiálního odběrového místa, nebo potvrzením o prodělaném covidu v posledních 180 dnech

FILIP20 ORGANIZUJÍ

Client 1
sbarvouven
Makeup Institute

ZA FINANČNÍ PODPORY

eu logo 300px

Prague Pride, z.s. realizuje projekt RISE UP (č. 963772), financovaný z programu Evropské unie Práva, rovnost a občanství (2014 - 2020)

sdílejte tuto stránku

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.