fbpx

ČLÁNKY

Je tady podcast od Prague Pride! Moderuje ho stand-up komička Adéla Elbel

podcast2

 

Speciální sérii tří podcastů vydává LGBT+ spolek Prague Pride u příležitosti oslav výročí 10 let od svého založení. Jedná se o rozhovory, které moderuje známá komička a stand-up umělkyně Adéla Elbel.

Všechny 3 díly si můžete přehrát v Apple Podcasts, Spotify a dalších podcastových aplikacích.

"V současné době tolik oblíbené podcasty nám přišly jako ideální způsob, jak našim fanouškům nechat nahlédnout do naší duhové kuchyně. S Adélou Elbel si v nich povídáme o tématech ze zákulisí Prague Pride, o našich motivacích, o důvodech, proč některé věci děláme právě tak, jak děláme," uvedla PR manažerka spolku Prague Pride Bohdana Rambousková. V následujících týdnech vyjdou další dva díly z narozeninové série, které se zaměřují na LGBT+ lidi v pracovním prostředí a na iniciativu za manželství pro gay a lesbické páry.

"Považuju za čest, že mě spolek Prague Pride oslovil kvůli moderování podcastů o jeho aktivitách a závažných otázkách, které by se u nás měly celorepublikově řešit. Kéž bychom se jako moderní a sebevědomá země chovali i v otázkách LGBT+, abychom si byli opravdu všichni rovni," okomentovala projekt Adéla Elbel.

Přípravu podcastů zkomplikovala koronavirová pandemie. Nahrávky vznikaly na začátku dubna a spolek je vděčný Adéle Elbel, že byla ochotná přijet jedním z mála vlakových spojů, které v tu dobu jezdily mezi Brnem a Prahou. Nahrávání probíhalo ve studiu Elite Bloggers.

CO DĚLÁME

AKCE

VZDĚLÁVÁNÍ

CO DĚLÁME

POMOC

VYJEDNÁVÁNÍ

KDO JSME

SLEDUJTE NÁS

NAKUPUJTE

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s. 

Rybná 716/24 
110 00 Praha 1 
Česká republika

IČO 22842730 

Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

© Copyright 2021 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.