FUN & RUN 2019

18. KVĚTEN 2019, PRAHA

Zveme vás na další ročník charitativního běhu FUN&RUN.
Jeho cílem je ukázat, že homofobie a stigmatizace lidí s HIV nemají v naší společnosti místo.
Registrace budou spuštěny v únoru.

Již nyní můžete podpořit boj s homofobií, a to charitativním nákupem voucheru v hodnotě 500 Kč. Ten pak proměníte v registraci do závodu, anebo prostě jen podpoříte dobrou věc.

Image

Fun&Run se koná u příležitosti Světového dne boje proti homofobii, bifobii a transfobii, který každoročně připadá na 17. května. Právě v tento den v roce 1990 rozhodla Světová zdravotnická organizace o odstranění homosexuality ze seznamu nemocí.

FUN&RUN 2019 opět proběhne parkem Stromovka a věříme, že se na startu sejde opět vyšší počet běžců a běžkyň. Chybět nebude ani dětský běh o medaile. Těšit se můžete na doprovodný program pro celou rodinu, opět budete mít možnost nechat se zdarma otestovat na HIV a syfilis. Výtěžek ze startovného půjde na podporu online LGBT poradny Sbarvouven.cz a Domu světla pro HIV+ klienty.

Image
Image
Image

Podpořte FUN&RUN již dnes

Registrace do závodu budou otevřeny v průběhu února. Fanoušci FUN&RUNvšak mohou akci podpořit již nyní: nabízíme limitovaný počet voucherů v hodnotě 500 Kč, které pokryjí nejen váš registrační poplatek do závodu, ale zároveň přispějí i na organizaci akce. Znamená to, že pak zbyde víc peněz jako výtěžek akce - a ten je rovným dílem rozdělován mezi internetovou LGBT poradnu Sbarvouven.cz a Dom světla pro klienty s HIV.

Jaký byl poslední FUN&RUN

SDÍLEJTE
#GivingTuesday #GivingTuesdayCZ

Invoicing data

Prague Pride z. s.
Rybna 716/24
110 00 Praha 1
Company ID 22842730
Companies in the Federal Register: Municipal Court in Prague, Section L, File 22311
© Copyright 2019 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

SEARCH

Image

We use cookies on this website to ensure its full functionality, analyze traffic and, where appropriate, tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy statement.