HIV a medicína: jaké jsou žhavé novinky v léčbě?

Den: st 5.8.2020
05.08.2020 20:00
05.08.2020 21:40
ZAPOJTE SE OSOBNĚ, ONLINE
Diskuze
Pride Life, Život90, Divadlo U Valšů, Karoliny Světlé 286, Praha 1
Organizátor: Prague Pride
Web pořadatele: http://www.praguepride.cz/
Vstup: ZDARMA
Jazyk akce: česky
HIV je dnes podstatně jiným onemocněním, než jakým byl v 80. letech 20. století. Došlo nejen k výraznému posunu v oblasti znalostí o tomto viru, ale také v možnostech léčby a prevence.

Myslíte si, že máte o HIV aktuální informace? Znáte moderní trendy v léčbě a prevenci? Orientujete se v termínech jako N=N, CD4, PreP?

Zveme vás na diskuzi s odborníkem, který se denně pohybuje v lékařském prostředí a má nejčerstvější informace o stavu medicíny v oblasti HIV. Informace budou přínosné nejen pro samotné HIV pozitivní lidi, ale pro všechny, kdo se zajímají o současný stav světa. Získáte ucelenější pohled na problematiku HIV a zbavíte se stereotypů či mylných představ, jejichž obětí jste se stali vlivem zastaralých informací šířených v médiích, církví nebo šeptandou mezi lidmi.

Hostem diskuze je MUDr. Milan Zlámal – lékař HIV centra Ústřední vojenské nemocnice v Praze

Diskuzi moderuje Mgr. Petr Kalla – advokát a člen spolku Prague Pride, v němž se zaměřuje mj. na HIV problematiku.

 

Diskuzi můžete sledovat online nebo v divadelním sále s kapacitou 70 míst. Z hygienických důvodů nebude více osob do sálu vpuštěno. Děkujeme za pochopení.

Prvních 50 minut akce bude streamováno online. Po krátké přestávce bude diskuze pokračovat offline, pouze s diváky*čkami v sále.

Kde můžete akci sledovat online?