Instant Crush #02

Den: st 5.8.2020
05.08.2020 21:00
04.08.2020 23:59
ZAPOJTE SE OSOBNĚ
Talkshow
Kino Přítomnost, Siwiecova 1, Praha 3
Organizátor: Přítomnost
Web pořadatele: https://kinopritomnost.cz/
Cena vstupenky: 210 Kč
KOUPIT ONLINE
Jazyk akce: česky
Hudební talk-show Karla Veselého, do které mají skuteční muzikanti vstup zakázán. Tady se o hudbě totiž baví jen zarytí fanoušci!

Jak posloucháme hudbu? Co na ní milujeme a co to o nás říká? Která je ta nejlepší?

Hudební publicista a spisovatel Karel Veselý si do Přítomnosti zve hosty, s nimiž si bude povídat o oblíbených kapelách, deskách nebo koncertních zážitcích. Jejich povídání doprovodí DJ Marha. A budou si také pouštět klipy. Tentokrát budou hosty někdejší moderátor Radia Wave a dnes autor podcastu Studio N Filip Titlbach a Jana Patočková, kterou znáte z blogu Vývařovna.cz a která je letos hudební dramaturgyní festivalu Prague Pride.  

 

Přítomnost je prvním kinem svého druhu v Praze – Boutique Cinema s pohodlným sezením a s barem přímo v sále. Funkcionalistický prostor, který se skrývá v Domě Radost, jednom z prvních pražských mrakodrapů, je ve své nové podobě stejně odvážný, jako byla ve 30. letech 20. století samotná budova. Najdete v něm propojení původní architektury, moderního českého designu a květinové instalace, které zde společně nerušeně fungují a vytváří výjimečný kulturní zážitek jménem Přítomnost – bar, kino, obojí najednou i něco navíc.