fbpx

PRAGUE PRIDE FESTIVAL

INFORMACE PRO UČASTNÍKY

Online vysílání Pride stream

Online vysílání Pride stream

Prague Pride nás letos poprvé propojí LIVE prostřednictvím interaktivního online vysílání Pride Stream. Díky němu se z Prague Pride stane celorepublikový festival, který si bude moct užít úplně každý, nehledě na to, kde je.

Pride Stream budeš moct sledovat od pondělí do soboty, kompletní program najdeš zde. Sledovat ho můžeš v hlavní facebookové události, na našem youtube kanálu nebo na webu praguepride.com/pridelive. Většina programu bude interaktivní, všichni můžou na dálku komentovat dění nebo mít dotaz na hosty. Pride Stream se natáčí na dvou lokalitách:

V rámci Pride Streamu nabídneme taky Duhové pohádky pro děti, přednášky a diskuze s tuzemskými i zahraničními hosty, a předěly mezi jednotlivými přenosy vyplní Qeer Vesmír, spektrum dokumentárně, reportážně i experimentálně pojatých výpovědí LGBT+ lidí.

Těšíš se na Pride Stream? Máme pro vás: 10 online akcí, na kterých nesmíte chybět.

Prague Pride a Covid-19

Prague Pride a Covid-19

informace na této stránce jsou pravidelně aktualizovány

Je v zájmu nás všech, abychom si společné setkání užili v pohodě a ve zdraví. Ubezpečujeme Vás, že budeme průběžně sledovat veškeré pokyny českých úřadů ohledně veřejných shromáždění a doporučení souvisejících s epidemií Covid-19. Dle nařízení vlády jsme omezili kapacity jednotlivých programů, festivalová místa také vybavíme dezinfekčními prostředky.

Pro všechny vnitřní akce nad 100 osob platí povinnost mít po celou dobu zakrytá ústa a nos. Žádáme vás proto, abyste si na vnitřní akce nosili své roušky. Dále vás žádáme o dodržování anti-covid devatera pro návštěvníky viz níže. Tým festivalu Prague Pride přirozeně sleduje všechna aktuálně platná nařízení, přizpůsobuje tomu program a pravidelně aktualizuje informace na této stránce.

Žádáme také všechny účastníky o dodržování našeho anti-covid devatera, abychom minimalizovali riziko přenosu coronaviru na Prague Pride.

PRAVIDLA V DALŠÍCH JAZYCÍCH NALEZNETE ZDE:

NINE ANTICOVID RULES FOR VISITORS

NEUN ANTI-COVID-REGELN FÜR BESUCHER*INNEN

ANTI-COVID dziewięć przykazań dla gości

ДЕВЯТЬ «ANTI-COVID» ПРАВИЛ ПОВЕДЕНИЯ ГОСТЕЙ

 

ANTI-COVID DEVATERO PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

1. JSEM FIT
Neúčastním se žádné akce, pokud se necím fit. Ohleduplnost k ostatním je hlavním pravidlem, proto nechodím na akce Prague Pride s rýmou, kašlem, bolest hlavy či teplotou.

2. PRAVIDELNĚ SI DEZINFIKUJI RUCE
Nedotýkám se neumytýma rukama obličeje, často si myji ruce mýdlem a teplou vodu po dobu alespoň 20 vteřin, vždy mám u sebe dezinfekci na ruce.

3. POKUD JSEM BYL/A PO AKCI POZITIVNĚ TESTOVÁN/A, IHNED UVĚDOMÍM POŘADATELE
Kontakt na pořadatele je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

4. PŘI KÝCHÁNÍ ČI KAŠLÁNÍ SE CHOVÁM OHLEDUPLNĚ
Pokud musím kýchat či kašlat, zakrývám si ústa a snažím se mít odstup od ostatních. Poté si vždy dezinfikuji ruce.

5. ROUŠKU ČI RESPIRÁTOR SI PRAVIDELNĚ VYMĚŇUJI
Roušku je třeba vyměňovat max. po 3 hodinách. Po manipulaci s rouškou si dezinfikuji ruce.

6. PŘI VÍTÁNÍ A LOUČENÍ SE VYVARUJI PODÁVÁNÍ RUKY, OBJÍMÁNÍ ČI LÍBÁNÍ
Vždy chráním ostatní účastníky akce, a proto se zdravím bez fyzického kontaktu.

7. UDRŽUJI ROZESTUPY
Od ostatních účastníků se snažím udržovat rozestup alespoň 1,5 metru. Pokud to není možné, vždy mám zakrytá ústa a nos rouškou.

8. PRŮBĚŽNĚ SE INFORMUJI O AKTUÁLNÍ SITUACI A PRAVIDLECH
Informace o aktuální situaci je možné najít na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR. Pořadatel akcí uvádí aktuální informace na webu www.praguepride.com/covid.

9. CHOVÁM SE ZODPOVĚDNĚ A RESPEKTUJI POKYNY POŘADATELE
Vždy dodržuji pravidla pořadatele, pokud je to potřeba, s pořadatelem aktivně komunikuji.

Těšíme se na vás a doufáme, že si letošní Pride všichni v bezpečí užijeme!

 

První online pomoc

První online pomoc

Kvůli událostem spojeným s epidemií koronaviru, bude letošní Prague Pride probíhat mnohem více přes web a na sociálních sítích. Ať už díky našim oficiálním PRIDELIVE streamům, nebo díky setkáním vás všech, kteří se budete chtít našeho celorepublikového „setkání“ zúčastnit.

CO DĚLÁME

AKCE

VZDĚLÁVÁNÍ

CO DĚLÁME

POMOC

VYJEDNÁVÁNÍ

KDO JSME

SLEDUJTE NÁS

NAKUPUJTE

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s. 

Rybná 716/24 
110 00 Praha 1 
Česká republika

IČO 22842730 

Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

© 2018 - 2021 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.