FUN & RUN 2019

18. KVĚTEN 2019, PRAHA

Zveme vás na další ročník charitativního běhu FUN&RUN.
Jeho cílem je ukázat, že homofobie a stigmatizace lidí s HIV nemají v naší společnosti místo.
Registrace budou spuštěny v únoru.

Již nyní můžete podpořit boj s homofobií, a to charitativním nákupem voucheru v hodnotě 500 Kč. Ten pak proměníte v registraci do závodu, anebo prostě jen podpoříte dobrou věc.

Image

Fun&Run se koná u příležitosti Světového dne boje proti homofobii, bifobii a transfobii, který každoročně připadá na 17. května. Právě v tento den v roce 1990 rozhodla Světová zdravotnická organizace o odstranění homosexuality ze seznamu nemocí.

FUN&RUN 2019 opět proběhne parkem Stromovka a věříme, že se na startu sejde opět vyšší počet běžců a běžkyň. Chybět nebude ani dětský běh o medaile. Těšit se můžete na doprovodný program pro celou rodinu, opět budete mít možnost nechat se zdarma otestovat na HIV a syfilis. Výtěžek ze startovného půjde na podporu online LGBT poradny Sbarvouven.cz a Domu světla pro HIV+ klienty.

Image
Image
Image

Podpořte FUN&RUN již dnes

Registrace do závodu budou otevřeny v průběhu února. Fanoušci FUN&RUNvšak mohou akci podpořit již nyní: nabízíme limitovaný počet voucherů v hodnotě 500 Kč, které pokryjí nejen váš registrační poplatek do závodu, ale zároveň přispějí i na organizaci akce. Znamená to, že pak zbyde víc peněz jako výtěžek akce - a ten je rovným dílem rozdělován mezi internetovou LGBT poradnu Sbarvouven.cz a Dom světla pro klienty s HIV.

Jaký byl poslední FUN&RUN

SDÍLEJTE
#GivingTuesday #GivingTuesdayCZ

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2019 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.