FUN & RUN 2019

18. KVĚTEN 2019, PRAHA

Zveme vás na další ročník charitativního běhu FUN&RUN.
Jeho cílem je ukázat, že homofobie a stigmatizace lidí s HIV nemají v naší společnosti místo.
Registrace budou spuštěny v únoru.

Podpořte boj s homofobií v rámci světové charitativní kampaně Giving Tuesday!
Kupte si voucher v hodnotě 500 Kč, který pak proměníte v registraci do závodu, anebo prostě jen podpoříte dobrou věc.

Image

Fun&Run se koná u příležitosti Světového dne boje proti homofobii, bifobii a transfobii, který každoročně připadá na 17. května. Právě v tento den v roce 1990 rozhodla Světová zdravotnická organizace o odstranění homosexuality ze seznamu nemocí.

FUN&RUN 2019 opět proběhne parkem Stromovka a věříme, že se na startu sejde opět vyšší počet běžců a běžkyň. Chybět nebude ani dětský běh o medaile. Těšit se můžete na doprovodný program pro celou rodinu, opět budete mít možnost nechat se zdarma otestovat na HIV a syfilis. Výtěžek ze startovného půjde na podporu online LGBT poradny Sbarvouven.cz a Domu světla pro HIV+ klienty.

Image
Image
Image

Podpořte FUN&RUN s Giving Tuesday

Česká republika letos opět zapojuje do světové kampaně Giving Tuesday. Jedná se o svátek dárcovství a štědrosti, který otevře charitativní sezónu před Vánoci a koncem roku. Letos připadá na úterý 27. listopadu 2018. Věříme, že se zapojíte taky!

V rámci Giving Tuesday nabízíme limitovaný počet voucherů v hodnotě 500 Kč, jímž můžete podpořit FUN&RUN 2019. V květnu pak voucher proměníte v registraci do běhu, anebo jen zůstanete fandit podél trasy. Voucher Giving Tuesday Fun&Fun získáte v eshopu Prague Pride nebo na webu Darujme.cz.

Jaký byl poslední FUN&RUN

SDÍLEJTE
#GivingTuesday #GivingTuesdayCZ

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2018 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.