ČLÁNKY

Uplatni svůj talent smysluplně: Zapoj se do příprav festivalu!

Chceš smysluplně uplatnit své talenty, stát se důležitou součástí našeho dream týmu, poznat nové super lidi a podílet se na přípravách největšího lidskoprávního festivalu u nás? Tak to jsi kliknul/a správně! Právě teď hledáme řadu pomocníků a pomocnic na poslední volná místa! Výměnou za tvůj čas ti nabízíme řadu benefitů a taky možnost prestižní spolupráce, která se bude hezky vyjímat v životopise.

Tvůj talent: Organizace

Hledáme několik organizačně schopných lidí, kteří mají rádi ve věcech pořádek, umějí si poradit v nečekaných situacích a rádi by tyto své vlastnosti využili ve snaze o rovnoprávnost LGBT+ osob.

Snímek obrazovky 2019 07 15 v 14.13.11

Hledáme produkční/ho v Pride Life – Život 90Pride Life máme letos v programu úplně poprvé. Jde o prostor, v němž se po celý pridový týden budou konat přednášky, projekce, debaty, workshopy… Pride Life – Život 90 je centrem letošního programu zaměřeného na střet starší a mladší generace. Práce je vhodná především pro osoby, které nechtějí být v nejrušnějším centru dění, zato mají rády klidnější atmosféru komornějších akcí. Je to něco pro tebe? Klikni zde.

Snímek obrazovky 2019 07 15 v 14.13.27

Srdcem festivalu se během pridového týdne již tradičně stane Střelecký ostrov. Pod stínem stromů obklopeni řekou se návštěvníci baví, vzdělávají či odpočívají v trávě. Do této pohodové atmosféry hledáme vedoucí/ho stánku Prague Pride. Měl/a bys umět zadat ostatním kolegům úkoly a dohlížet na jejich plnění. Zároveň si však užiješ spoustu zajímavého programu! Máš zájem? Klikni zde.

Snímek obrazovky 2019 07 15 v 14.13.37

Dále hledáme 15 lidí na pozici Vedoucí aut v průvodu. Náplní této práce je dohlídnout na organizaci kolem jednotlivých aut v duhovém průvodu – budete propojení s ostatními auty a šéfem průvodu vysílačkami. Jedná se o práci přímo v centru dění, toho všeho tedy budete důležitou a nenahraditelnou součástí! Je to něco, co bys chtěl/a? Klikni zde.

Snímek obrazovky 2019 07 15 v 14.13.52

Jsi jako Monica Geller ze seriálu Přátelé – nepořádek tě rozčiluje a máš tak trochu sklony k perfekcionismu? Tak to hledáme přesně tebe – osobu, která dohlídne na to, aby úklid po průvodu proběhl pořádně a uklizené bylo i poslední zákoutí. Ty sám/sama uklízet nebudeš, ale budeš spolupracovat s pracovníky Pražských technických služeb a pohlídáš si, že uklidili opravdu vše. Chceš pomoct? Klikni zde.

Snímek obrazovky 2019 07 15 v 14.13.59

Další nenahraditelný člověk: koordinátor DJs v průvodu. Hledáme znalce a znalkyně klubové scény, kteří nám vyberou a zabookujou DJs hrající nejrůznější styly. Na technoparties jsi jako doma, máš kontakty mezi DJs anebo jsi dokonce už nějakou párty organizoval/a? Hudba je důležitou součástí důvodu průvodu, která se nesmí podcenit – přijď k nám využít svůj potenciál! Klikni zde.

Tvůj talent: Kreativita

Říká se, že kreativita je projevem svobody. Přijď k nám svou kreativitou pomoct v boji za svobodu pro LGBT+!

Snímek obrazovky 2019 07 15 v 14.14.07

Hledáme vedoucího design týmu aut, tedy kreativní osobu se sklony ke kutilství, která s radostí vymyslí design výzdoby jednotlivých aut a svou vizi také dokáže zrealizovat. K dispozici bude mít určitý rozpočet, se kterým bude moct nakládat dle vlastního uvážení, a na výzdobě vozů se bude moct pořádně vyřádit. Placená pozice! Bavilo by tě to? Klikni zde.

Tvůj talent: Počítání

f' (x) = (1/x + esin(x) cos(x) + (x-3)') + (1n(x) + esin(x) + 1/x3)

Znáš výsledek? My taky ne. Takové příklady u nás ale řešit nebudeš. Přesto bys měl/a mít počítání rád/a a soustředění by ti nemělo dělat problém.

Snímek obrazovky 2019 07 15 v 14.13.46

Pro milovníky počtů máme příležitost svou vášeň uplatnit při sčítání účastníků festivalu. Hledáme dva lidi, kteří během průvodu budou stát na Čechově mostě a natáčet procházející dav a poté doma s pomocí klikačky spočítají, kolik lidí se průvodu účastnilo. Je to něco pro tebe? Klikni zde.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2019 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.