ČLÁNKY

Pride Business Forum: Jak zavést rovnost na pracovišti? Je to snazší, než si myslíte

Nedaří se vaší firmě najímat mladé lidi? Nevíte, jak se šéfem otevřít diskuzi o nerovných podmínkách pro LGBT zaměstnance v týmu? Myslí si vaše vedení, že ve firmě nejsou žádní gayové a lesby? Přijďte na letošní konferenci Pride Business Forum a své šéfy vezměte s sebou. Vstupenky v ceně 400 Kč jsou v prodeji.

Pride Business Forum se zaměřuje na výhody různorodých pracovních týmů a rovnosti LGBT osob na pracovišti. Koná se v pátek 21. června v hotelu Hilton Prague Old Town. Mottem letošní akce je: Rovnost na pracovišti: je to jednodušší, než si myslíte!

Konference bude hledat odpovědi na otázku, co by měly firmy dělat, aby žádný LGBT zaměstnanec nezůstal na vedlejší koleji. Nabídne konkrétní praktická opatření, která může každý zaměstnavatel uplatnit s cílem zavést rovnost LGBT osob na pracovišti. Od jednodušších až po komplexní.

Hlavním řečníkem letošní konference je Masen Davis, výkonný ředitel americké kampaně Freedom to All Americans usilující o zajištění právní ochrany pro LGBT osoby v USA. Masen je zkušený stratég, který strávil uplynulých dvacet let snahami o prosazování rovnosti pro LGBT osoby na státní, federální i mezinárodní úrovni. Otevřeně uvádí, že je gay a transgender muž.

Pouze 23 % českých LGBT zaměstnanců a zaměstnankyň své skutečné já v práci neskrývá. Proč?

Bojí se reakcí kolegů, vyřazení z kolektivu, ztráty šance na povýšení.

Přitom jen člověk, který je v psychické pohodě a nic neskrývá, může podat 100% pracovní výkon.

Na programu jsou panelové diskuze s manažery a manažerkami z mezinárodních firem i workshopy vedené zkušenými experty na diverzitu a rovnost. Těšit se můžete také na blok věnovaný žánru stand-up comedy s analytikem Accenture a stand-up komikem Jamesem Jurgensenem a českou herečkou Jitkou Smutnou.

Součástí akce je oficiální vyhlášení vítězů ceny LGBT Friendly Employer, jehož se zúčastní pražský primátor Zdeněk Hřib.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2019 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.