ČLÁNKY

Registrujte se na FUN&RUN v březnu. Nadační fond pomoci znásobí váš poplatek

Běh proti homofobii a stigmatizaci HIV+ osob FUN&RUN se letos koná v sobotu 18. května v Letenských sadech. Poběží se trasy 5 a 10 km s nádhernými výhledy na Prahu. Výtěžek z akce jde na podporu internetové LGBT poradny Sbarvouven.cz a Domu světla pro HIV+ klienty.

Registrace do běhu jsou již otevřeny, a to za zvýhodněnou cenu 300 Kč. Pokud se v tomto měsíci do běhu přihlásíte a zaplatíte startovné, Nadační fond pomoci Karla Janečka váš poplatek znásobí zlatým řezem. To znamená, že k registraci v hodnotě 300 Kč přidá dalších 185,4 Kč.

Díky Nadačnímu fondu pomoci tak bude mít letošní FUN&RUN vyšší výtěžek až o 12x21x212 (= 53 424 Kč), který bude použit na podporu online LGBT poradny Sbarvouven.cz a Domu světla pro HIV+ klienty. Děkujeme!

Co je to zlatý řez

Jako zlatý řez se označuje poměr o hodnotě přibližně 1,618. Zlatý řez je více než matematický pojem. Je to pojem vesmírného významu. Hodnota tohoto pojmu je rovna iracionálnímu číslu.

Zlatý řez se odráží jak v existenci hmoty, tedy v makrosvětě (galaxie, sluneční soustavy) a mikrosvětě (atomy, částice), tak v existenci života, ve flóře i fauně. Zlatý řez je důležitý v umění.  Věřím, že je dobré, abychom jako myslící bytosti zlatý řez znali a rozuměli mu. – Karel Janeček

FUN&RUN 2019

Informace o FUN&RUN 2019 včetně harmonogramu akce a pokynů pro účastníky najdete na www.funandrun.cz.

Sledujte aktuality ve facebookové události FUN&RUN 2019.

Pojďte s námi pořádně vyběhnout s homofobií!

Poradna Sbarvouven.cz

Internetová LGBT poradna Sbarvouven.cz funguje již 4 roky.

Za tu dobu pomohla přes 2800 klientům a klientkám.

Mentoři si s nimi vyměnili více než 60 000 zpráv v zabezpečeném prostředí chatu.

Podařilo se zabránit 15 sebevraždám. 

Provoz poradny je mj. financován polovinou výtěžku z běhu FUN&RUN. Druhá polovina jde na provoz Domu světla.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2019 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.