ČLÁNKY

Třetí queer ples v Praze pod záštitou primátora Hřiba bude moderovat Iva Pazderková

První březnový pátek se v Praze uskuteční již třetí ročník plesu určeného LGBT+ lidem a jejich přátelům Queer Ball. Spolek STUD, který ples organizuje, tak navazuje na úspěšnou tradici teplého plesu pořádaného již šest let v Brně. Pražský ples se uskuteční 1. března v klubu Trezor na Vinohradské třídě, v Brně se bude tančit o dva týdny později 15. března v Kulturním centru Babylon.

 Letošní Queer Ball nese podtitul „Behind the Mask“. Návštěvníci budou moci zapojit fantazii a zařadit do svého plesového outfitu také doplňky s maskou nebo škraboškou, které budou na plese hrát hlavní roli. Organizátoři se při volbě tématu inspirovali karnevalem v Benátkách a věří, že tajemné masky a různorodé maškarní doplňky přispějí k vzrušující atmosféře večera.  

Mozaika Queerball2018

„Každý náš ples má své téma, pokračujeme v tradičním pojetí Queer Ballu, které se osvědčilo v minulých letech. Věříme, že návštěvníci budou opět šikovní a kreativní a dokážou svůj outfit a doplňky k němu dokonale sladit,“ říká Marek Christ ze spolku STUD.

Moderátorkou pražského Queer Ballu bude Iva Pazderková, kterou mohou návštěvníci znát ze série stand-up komedií televize HBO Na stojáka, z divadla, filmu a v neposlední řadě také pořadu televize Nova Tvoje tvář má známý hlas. Záštitu nad plesem převzal primátor hlavního města Zdeněk Hřib, který svým slavnostním proslovem akci zahájí.

Hudební doprovod na Na obou plesech zahraje kapela Eremy.

Prodej vstupenek probíhá na webu www.queerball.cz a v současné době je jich už prodána více než polovina.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2019 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.