ČLÁNKY

Ježíšek nepřinesl? Objednejte si sami teplé kousky ze zimní kolekce Prague Pride

Nenašli jste pod stromečkem mikinu, čepici nebo ponožky ze zimní kolekce Prague Pride? Nevadí, objednejte si je sami. Ceny jsou příznivé a před námi je ještě spousta týdnů zimy. Teplé (rozuměj hřejivé) kousky se v šatníku budou ještě hodit. 

Zimní kolekce Prague Pride obsahuje příjemně teplé mikiny, čepice, ponožky a taky veselé brože, jimiž rozsvítíte své temné zimní outfity. Upozorňujeme především na hravé ponožky se vzorem tangramu z loga Prague Pride, které byly od začátku léta vyprodány, a sháňka po nich byla veliká. Gender neřešíme, a tak je všechno zboží unisex.

 

Mozaika produkty vanocni merch

Zimní kolekci, stejně jako tu letní festivalovou, pro nás vyrobila společnost MERCHYOU.

Za nafocení kolekce děkujeme fotografovi Markovi Dostalovi. Na snímcích vidíte Lukáše Krajča, který letos vyhrál 2. místo v soutěži Gayman 2018, a Terezu Lavičkovou (ne, není to Bella z Twilightu, i když je jí velmi podobná!).

Na závěr připomeňme, že nákupem oblečení nejen uděláte radost sami sobě, ale zároveň finančně podpoříte spolek Prague Pride. Do roku 2019 máme spoustu plánů a finanční zajištění našich aktivit musíme neustále řešit. Na co se můžete těšit? Další turnusy rodičovské přípravky, běh proti homofobii Fun&Run, letní festival a třeba taky mezinárodní konferenci LGBT organizace ILGA, kterou v říjnu spolupořádáme právě v Praze.

Přejeme šťastný nový rok!

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2019 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.