ČLÁNKY

Začala charitativní sezóna před Vánoci – podpořte nás koupí voucheru na Fun&Run

Adventní čas bývá obdobím, kdy myslíme nejen na sebe, ale i na druhé. Darujeme peníze na bohulibé účely, příspěvkem podpoříme neziskové organizace a projekty. Až letos budete vybírat, kam pošlete svůj příspěvek, nezapomeňte na Prague Pride. Z festivalu jsme se rozrostli do šesti tematických programů a většina naší práce je nadále dělána dobrovolnicky. 

Jak byste nás mohli konkrétně podpořit?

Přijměte naši výzvu Vyběhni proti homofobii! Kupte si již nyní voucher na běh proti homofobii Fun&Run 2019, který v sobotu 18. května proběhne pražskou Stromovkou. Podpoříte tím organizaci běhu, který má za cíl ukázat, že homofobie a stigmatizace lidí s HIV nemá v naší společnosti místo. Zároveň tím zvýšíte výtěžek běhu, který jde na podporu online LGBT poradny Sbarvouven.cz a Domu světla.

Jak voucher na Fun&Run funguje

Voucher v hodnotě 500 Kč si zakoupíte v našem eshopu. Emailem vám přijde unikátní kód, který pak  proměníte v registraci do běhu... anebo jen zůstanete fandit podél trasy. Ale i samotná vaše přítomnost na akci, která podporuje otevřené myšlení a respekt k odlišnostem, se počítá! 

Vocuher můžete snadno darovat. Obdarovanému prostě předáte unikátní kód, s nížm se na své jméno zaregistruje do běhu. 

Fun&Run je charitativní běh, u kterého je účast důležitější než vítězství. Zakupte si voucher a podpořte dobrou věc.

FunRun VOUCHER

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2019 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.