Krátkodobá spolupráce

Vedoucí stánku Prague Pride ve Village

Srdcem celotýdenního programu festivalu Prague Pride je Střelecký ostrov, a právě tady se dá při dobrovolničení zažít nejvíc z jedinečné atmosféry: nakouknout do zákulisí, poznat spoustu dobrovolnic a dobrovolníků, a taky si užít program, který se na Střeláku odehrává.

Hledáme člověka, který se chce na týden stát pevnou součástí festivalu, umí ostatním rozdělovat úkoly a dohlížet na jejich plnění. Jedná se o dobrovolnou práci.

Náplň práce

  • Vedení dobrovolnic a dobrovolníků v Pride stánku (prodej festivalového merche a podávání informací)

 Požadujeme

  • Schopnost vést tým lidí
  • Zkušenost s prodejem
  • Rozhodnost
  • Mít čas v Pride týdnu (5.–11. srpna s výjimkou soboty) každé odpoledne až do večera (cca od 14:30 do 22:30) 

Co u nás získáte

  • Jedinečnou možnost být součástí nejviditelnější části Prague Pride festivalu
  • Další benefity pro pridový tým – vstupy zdarma na pridové akce, snídaně během festivalu zdarma, pridové triko a slevu na další pridový merch

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám stručný životopis Mattymu na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pohovory s vybranými uchazeči a uchazečkami se budou konat od 8.7. Děkujeme.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2019 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.