Krátkodobá spolupráce

Festivaloví dobrovolníci

Nemáš s kým jít do průvodu? Zajímají tě LGBT práva a chceš se zapojit do boje za jejich srovnání s právy heterosexuálních lidí? Chceš smysluplně strávit duhový týden s partou skvělých lidí? Zapoj se do Prague Pride jako dobrovolník/ce!

Pozice festivalového dobrovolníka/ce je pro ty, kdo třeba festivalu nemohou věnovat tolik času nebo si netroufají zodpovídat za nějaký větší úkol. Dobrovolníci si vybírají směny podle toho, které se jim líbí a na co si troufnou. Dobrovolníci tedy například nosí krabice, pomáhají usadit publikum, trhají vstupenky, vydávají se na rychlé pochůzky (třeba běží s dopisem na poštu), provádějí úklid po skončení akce, nesou vlajky v čele průvodu nebo nesou bezpečnostní šňůru kolem alegorických vozů v průvodu.

Letošní novinka - online dobrovolnický systém

Letos máme novinku, která zapisování na dobrovolnické směny skvěle zjednoduší a zpřehlední. V našem novém online systému si každý dobrovolník či dobrovolnice vytvoří vlastní profil. Vyplníte v něm své dovednosti a preference, časové možnosti, jazykové znalosti a samozřejmě velikost trička. Koordinátorka dobrovolníků Jana vám pak přímo v systému nabídne směny a úkoly, které by vás mohly zajímat. Vy je buď přijmete, nebo odmítnete. Systém umí ještě jednu báječnou věc – před směnou vám pošle smsku s připomínkou.

Tento výborný dobrovolnický systém vyvinuli naši kolegové v Oslo Pride a my jim tímto velice děkujeme, že byli ochotni nám jej poskytnout.

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2018 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.