Krátkodobá spolupráce

Chcete nám jen nárazově vypomoct jako dobrovolník/ce? Vytvořte si dobrovolnický profil.

Vrcholem Prague Pride festivalu je průvod městem, který je zakončen v Pride Parku na Letné. Zde je kromě několika stagí s hudbou, komunitní zóny, stánků s jídlem a pitím, VIP zóny i tzv. Jarmark, kde je 20–30 stánků programových a firemních partnerů Prague Pride festivalu a kde se návštěvníci a návštěvnice mohou dozvědět detailní informace o jejich činnosti. Hledáme organizačně schopného člověka na zprodukování Jarmarku. Jedná se o dobrovolnickou práci.

Jedním z center Prague Pride festivalu je tzv. Pride House – místo v centru Prahy, kde se celý pridový týden konají desítky přednášek, debat, workshopů, výstav a kde je v neposlední řadě i skvělá kavárna. Pro Pride House hledáme člověka, který by byl hlavní produkční spojkou po celý pridový týden (5.–11. 8.). Jde o dobrovolnickou práci.

 

V letošní programu Prague Pride festivalu se objeví kolem 130 akcí (debaty, přednášky, workshopy, divadelní a taneční představení, projekce filmů, duchovní program, sportovní akce, parties atd.). Momentálně celý program dolaďujeme a od programových partnerů shromažďujeme poslední detaily. Do programového týmu hledáme člověka, který by nám pomohl nalít kompletní informace o festivalovém programu na web. Jedná se o dobrovolnickou práci.

Vrcholem Prague Pride festivalu je průvod městem, ve kterém jde 40 000 lidí a také 15-20 alegorických vozů různých spřátelených organizací a partnerských firem. Hledáme 15 vedoucích aut, kteří budou dohlížet na všeobecnou organizaci kolem jednotlivých aut v průvodu, dobrovolníky, zdravotníky, ochranku atd. Jedná se o dobrovolnou práci.

Hledáme 1-2 lidi, kteří mají čas 10. 8 být na Čechově mostě (v Praze) v době, kdy tudy prochází pridový průvod. Budou mít připevněné Gopro kamery a budou natáčet celý průvod. Po skončení si vše doma stáhnou a klekátkem doma odklikají přesný počet účastníků v průvodu. Je to cca 20-30 hodin práce (čas průvodu + klikání). Jedná se o dobrovolnou práci.

Vrcholem Prague Pride festivalu je průvod městem, ve kterém jde 40 000 lidí a také 15-20 alegorických vozů různých spřátelených organizací a partnerských firem. Každoročně se snažíme, abychom ulice, po kterých průvod projde zanechali čisté (bez odpadků, prázdných lahví, konfet atd.).

Vrcholem Prague Pride festivalu je průvod městem, ve kterém jde 40 000 lidí a také 15-20 alegorických vozů různých spřátelených organizací a partnerských firem. Atmosféra v průvodu je to nejdůležitější, co lidi do průvodu láká a také proč se každoročně vrací zpět. Průvod bez hudby by nebyl ono.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2019 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.