fbpx

Dlouhodobé pracovní pozice

Content Creator pro Instagram Sbarvouven.cz

Tvoříš rád*a  obsah pro Instagram a láká tě možnost dělat to i profesně? Chceš nabrat cennou zkušenost pro svou budoucí kariéru v PR či marketingu, anebo se ve volném čase smysluplně realizovat? Umíš psát hezké texty a máš aspoň základní orientaci v grafických programech? 

Pokud teď souhlasně pokyvuješ hlavou, tak hledáme právě tebe!

 

Nejdřív něco málo o nás. Spolek Prague Pride je největší LGBT+ organizace v Česku, a kromě letního festivalu Prague Pride, o kterém jsi už pravděpodobně slyšel*a, máme spoustu dalších aktivit a projektů. Jedním z nich je on-line poradna Sbarvouven.cz pro LGBT+ lidi.  Tu využívají především teenageři, které trápí coming out, šikana ve škole, deprese, nebo si chtějí jen s někým důvěrně popovídat o své identitě.. V těchto náročných chvílích jim jsou oporou naši mentoři a mentorky. Služba je anonymní a zdarma a za dobu trvání poradny ji využilo už 4635 lidí. Právě pro poradnu Sbarvouven.cz bys spravoval*a její instagramový profil.

 

Kdo je ideální kandidát*ka?

Někdo, kdo se skvěle orientuje v prostředí Instagramu, umí psát fajn české texty bez chyb, má alespoň základní přehled v LGBT+ tématech, je kreativní a ovládá jazyk dnešních teenagerů. Vlastní Photoshop je výhodou, ale ne podmínkou.

 

Jak to bude probíhat?

Nejde o nic složitého. Bude třeba vymyslet a vytvořit plán obsahu, který si společně schválíme. Množství příspěvků domluvíme dle tvých časových možností. Poté budeš příspěvky podle plánu publikovat. Součástí bude i komunikace s fanoušky, kterým budeš odpovídat, pokud ti napíšou zprávu nebo ti položí otázku v komentáři. Po celou dobu budeš mít možnost obrátit se s jakýmkoliv dotazem na zkušenější kolegy, kteří ti rádi poradí.

 

Co za to?

Získáš možnost kreativní smysluplné seberealizace, a případně i cennou zkušenost do životopisu, která ti pomůže k vysněné kariéře v oblasti PR nebo marketingu. Nahlédneš do zákulisí největší LGBT+ organizace v Česku, vzděláš se v oblasti LGBT+ a genderu a staneš se součástí pestrého týmu fajn lidí, kteří mají společné poslání – zlepšovat životy LGBT+ lidí v Česku. Pracovat můžeš odkudkoliv – klidně z domova nebo z kavárny. Je jedno, jestli žiješ v Praze, v Aši, nebo třeba v Londýně. Pokud ti vyhovuje se s námi setkávat naživo, rádi tě přivítáme v naší kanceláři v centru Prahy. Jedná se o stáž / dobrovolnickou pozici.

 

Zaujalo tě to? Napiš nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pár slov o sobě, a do předmětu mailu uveď: Správa Instagramu Sbarvouven.cz. Pokud máš už nějakou práci za sebou – třeba blogové články, grafiku nebo správu profilů na sociálních sítích – budeme rádi, když nám pošleš ukázky. Těšíme se na spolupráci!

CO DĚLÁME

AKCE

VZDĚLÁVÁNÍ

CO DĚLÁME

POMOC

VYJEDNÁVÁNÍ

KDO JSME

SLEDUJTE NÁS

NAKUPUJTE

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s. 

Rybná 716/24 
110 00 Praha 1 
Česká republika

IČO 22842730 

Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

© Copyright 2021 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.