fbpx

Dlouhodobé pracovní pozice

Asistent*ka event manažerky

Fun and Run, Filip 20, webináře, ale i festival Prague Pride a další akce se nám blíží! S odchodem covidu pomalu roste i naše agenda. Naše produkční Ká k sobě proto hledá parťáka*čku na dlouhodobou spolupráci, který*á jí bude k ruce a stane se součástí našeho Prague Pride týmu.

Jsi to ty? Přečti si, koho hledáme a co za to nabízíme.

 

Pozice:

  • Dobrovolná, dlouhodobá

 

Časová náročnost:

  • nyní cca 8 hodin měsíčně – flexibilní offline/online
  • Červenec: cca 20 hodin za měsíc – flexibilní offline/online
  • Plus srpen cca 20 hodin +: 1. – 9. srpna – nutná osobní přítomnost na festivalu
  • Září – jaro: cca 8 hodin měsíčně - flexibilní offline/online

 

S čím potřebujeme pomoct?

Může to být třeba: vyřídit žádost na magistrátu. Dojít do obchodu. Odvézt zásilku. Pomoct s organizací kanceláře. Poslat pár emailů. Domluvit brigádníky. Obvolat naše partnery. Udělat pořádek ve skladu. Upravit tabulku v Excelu. Změřit banner. Vypomoct na recepci. Objednat nákup. Vypomoct na place na jedné z našich akcí. Zkrátka nebát se zařídit a pomoct s čímkoliv, co bude třeba.

 

Co za to?

Karma je zdarma. Stejně tak je to i s touto pozicí. Místo finanční odměny nabízíme především praxi a zkušenost z festivalového prostředí. Platíme také láskou, naším krásným merchem a vstupenkami na pridové akce. A pokud se osvědčíš, uvidíme, třeba do budoucna něco vymyslíme.

Hledáme tebe? Napiš nám pár vět o sobě a info, proč právě ty, na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budeme se těšit! 

CO DĚLÁME

AKCE

VZDĚLÁVÁNÍ

CO DĚLÁME

POMOC

VYJEDNÁVÁNÍ

KDO JSME

SLEDUJTE NÁS

NAKUPUJTE

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s. 

Rybná 716/24 
110 00 Praha 1 
Česká republika

IČO 22842730 

Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

© Copyright 2021 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.