Dlouhodobé pracovní pozice

Manažer/ka regionálních aktivit a péče o dobrovolníky

Zajímají tě lidská práva a chceš pomoci budovat síť dobrovolníků a dobrovolnic největší LGBT+ organizace v Česku? Máš přehled o zajímavých regionálních akcích? Myslíš často na druhé místo na sebe? Pokud ano, moc rádi se s tebou potkáme.

 

Prague Pride je už devět let největší LGBT+ organizací v Česku. Naší vizí je, aby se LGBT+ lidem u nás žilo dobře. Za tímto účelem organizujeme festival Prague Pride, provozujeme online poradnu www.sbarvouven.cz, pracujeme s businessem na prosazování LGBT+ rovnosti na pracovišti v rámci platformy Pride Business Forum, otevíráme podpůrné skupiny pro trans lidi, workshopy pro queer teens a kurzy pro LGBT+ páry i jednotlivce plánující založení rodiny, spolupořádáme charitativní běh FUN&RUN proti homofobii a stigmatizaci lidí s HIV a vedeme iniciativu Jsme fér prosazující manželství pro všechny. Naše práce stojí a padá na pomoci dobrovolnic a dobrovolníků nejen z Prahy, ale i z dalších koutů Česka. Část aktivit realizujeme mimo Prahu. Do našeho barevného týmu hledáme posilu, která nám pomůže pečovat o dobrovolníky a dobrovolnice a rozvíjet aktivity mimo hlavní město. 

Kdo mezi nás zapadne?

Hledáme pozitivní, trpělivou, schopnou, empatickou, ale občas asertivní osobnost, která je velmi organizačně schopná a má analytické myšlení, umí s tabulkami, nechodí pozdě na schůzky, ví, co chce a jak to získat, je flexibilní, nebude jí/mu vadit cestování po celé ČR (vlaky nejezdí všude, takže řidičák nutností, vlastní vůz výhodou), umí česky a anglicky, má svůj počítač, ocení možnost práce z domu, a má zkušenosti s koordinací komunitních aktivit nebo dobrovolnických týmů. Orientuje se v problematice LGBT+, mít jen gaye za kámoše nestačí. 

Co konkrétně budeš dělat?

 • Udržovat stávající dobrovolnickou základnu a pracovat s ní (organizování srazů, vzdělávání a pod.)
 • Získávat nové dobrovolnice a dobrovolníky (zkoušení nových strategií náboru, rozvíjení systému dobrovolnických benefitů a odměn)
 • Sestavíš si a povedeš vlastní dobrovolnický tým (asistence, koordinace dobrovolnických srazů, atd. )
 • Aktivně pracovat s dobrovolnickou databází
 • Celoročně komunikovat s dobrovolníky v Praze i v regionech
 • Koordinovat dobrovolnické práce na akcích spolku během celého roku včetně srpnového festivalu
 • Spoluvytvářet dobrovolnické směny (podle požadavků jednotlivých koordinátorů) a obsazovat je dobrovolníky (během srpnového festivalu je to cca 150 lidí)
 • Účastnit se akcí spolku

Co za to nabízíme?

 • Plat nadstandardní výše pro neziskový sektor
 • Kancelář v centru Prahy
 • Částečný home office
 • Flexibilní organizaci práce
 • Zajímavý a kreativní tým
 • Hetero-friendly pracovní prostředí
 • A navíc možnost podílet se na změně společnosti a dějin, což sice na konci přinese pocit radosti, ale než do toho cíle dojdeme, je to fuška a občas i frustrace. 

Zahájení spolupráce: únor/březen 2020

 

Těšíme se na tvůj životopis včetně představení tvých konkrétních komunitních/dobrovolnických aktivit a na kontakty na dvě referenční osoby. Vše pošli na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 25. 1. 2020. Vybrané uchazeče a uchazečky pozveme k osobnímu pohovoru.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2020 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.