CHCI SE ZAPOJIT

Chcete nám jen nárazově vypomoct jako dobrovolník/ce? Vytvořte si dobrovolnický profil.

Potřebujeme znát naše publikum. Proto na festivalu bude opět probíhat průzkum mezi účastníky a účastnicemi. Pro něj hledáme tazatele/ky, kteří budou mezi lidmi chodit s tabletem a zaznamenávat do něj jejich odpovědi. Je to příležitost bavit se na festivalu s každým, kdo tě zaujme – ne jen s těmi, které znáš.

Jedním z center Prague Pride festivalu je tzv. Pride Life – Život 90, místo v centru Prahy, kde se celý pridový týden konají přednášky, projekce, debaty, workshopy a kde je skvělá kavárna. Pro Pride Life hledáme člověka, který by byl hlavní produkční spojkou po celý pridový týden (5. – 11. 8.). Jedná se o dobrovolnou práci.

Vrcholem Prague Pride festivalu je průvod městem, ve kterém jde 40 000 lidí a také 15-20 alegorických vozů různých spřátelených organizací a partnerských firem. Hledáme 15 vedoucích aut, kteří budou dohlížet na všeobecnou organizaci kolem jednotlivých aut v průvodu, dobrovolníky, zdravotníky, ochranku atd. Jedná se o dobrovolnou práci.

Hledáme 1-2 lidi, kteří mají čas 10. 8 být na Čechově mostě (v Praze) v době, kdy tudy prochází pridový průvod. Budou mít připevněné Gopro kamery a budou natáčet celý průvod. Po skončení si vše doma stáhnou a klikátkem doma odklikají přesný počet účastníků v průvodu. Je to cca 20-30 hodin práce (čas průvodu + klikání). Jedná se o dobrovolnou práci.

Vrcholem Prague Pride festivalu je průvod městem, ve kterém jde 40 000 lidí a také 15-20 alegorických vozů různých spřátelených organizací a partnerských firem. Každoročně se snažíme, abychom ulice, po kterých průvod projde zanechali čisté (bez odpadků, prázdných lahví, konfet atd.).

Vrcholem Prague Pride festivalu je průvod městem, ve kterém jde 40 000 lidí a také 15-20 alegorických vozů různých spřátelených organizací a partnerských firem. Atmosféra v průvodu je to nejdůležitější, co lidi do průvodu láká a také proč se každoročně vrací zpět. Průvod bez hudby by nebyl ono.

Rozšiřujeme právní tým, který se stará o záležitosti festivalu Prague Pride, jako jsou smlouvy a žádosti či oznámení u orgánů státní správy. Naší snahou je spolupracovat s větším počtem právníků, aby si úkoly rozdělili a zůstal jim čas i na zábavu :)

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2019 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.