fbpx

PRIDE BUSINESS FORUM

Image

Platforma Pride Business Forum má za cíl podpořit jak zaměstnavatele v zavádění principů LGBT+ rovnosti na pracovišti, tak zaměstnance a zaměstnankyně v jejich úsilí o férový přístup ze strany zaměstnavatele, a to ke všem, bez ohledu na sexuální orientaci a genderovou identitu.

Na počátku této iniciativy stála stejnojmenná konference, která se od roku 2011 konala každoročně v rámci letního festivalu Prague Pride. Od roku 2017 je konference přesunuta na měsíc červen a přibyly další aktivity nejen pro členské firmy, např. tematické workshopy nebo networkingová setkání. Od roku 2017 také členské firmy podepisují Pride Business Forum Memorandum deklarující podporu LGBT+ diverzity a inkluze na pracovišti a aktivní uplatňování principu rovnosti. 

Od roku 2018 uděluje platforma Pride Business Forum ocenění LGBT+ Friendly Employer, které je určeno zaměstnavatelům, kteří zavádějí opatření směřující k lepší inkluzi LGBT+ zaměstnanců a zaměstnankyň v České republice. O rok později se přidalo ještě ocenění pro Pride Business Forum Heroes, tedy pro členy a členky nejvyššího vedení firem a organizací, jež se aktivně zasazují o zlepšení postavení LGBT+ osob jak na pracovišti, tak ve společnosti.

KONTAKT

info@pridebusinessforum.com

TÝM

Czeslaw Walek

Hlavní manager

Sabina Sedláčková

Koordinátorka

Daniel Zikmund

Komunikace

Hynek Toman

Sociální sítě

ORGANIZING MEMBERS

Prague Pride
Byznys pro společnost

PREMIUM MEMBERS

Hilton Hotel
Vodafone
IBM
RWS Moravia

CO DĚLÁME

PROJEKTY

VZDĚLÁVÁNÍ

CO DĚLÁME

POMOC

VYJEDNÁVÁNÍ

KDO JSME

SLEDUJTE NÁS

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s. 

Rybná 716/24 
110 00 Praha 1 
Česká republika

IČO 22842730 

Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

© Copyright 2022 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.