fbpx

KOMUNITNÍ CENTRUM

KOMUNITNÍ CENTRUM

Mnoho let sníme o bezpečném a otevřeném místě k setkávání LGBT+ lidí. Takovým prostorem je nové LGBT+ komunitní centrum, kde mohou trávit svůj volný čas všichni, bez ohledu na věk, orientaci a identitu. Najdeš nás v samotném srdci Prahy, kousek od Staroměstského náměstí, na adrese Železná 18. Veřejnosti se otevřeme 10. prosince 2021. 

Společně tak můžeme sdílet prostor ve kterém budeme tvořit, vzdělávat se, diskutovat, bavit se, ale třeba i sportovat. Budou tu probíhat debaty, projekce, workshopy, podpůrné skupiny a mnoho dalších akcí a aktivit. Staň se součástí pestré komunity lidí, kteří mají mnoho společného a zároveň respektují své odlišnosti. Naše LGBT+ komunitní centrum vám vnese duhu do života. A co v LGBT+ komunitním centru najdeš?

SÁL

Z našeho sálu teplo přímo sálá. Do tohoto multifunkčního prostoru se vejde až 40 lidí a čekají tě v něm debaty, projekce, workshopy a setkání všeho druhu. K dispozici je plátno, projektor nebo flip chart, a v našem baru na tebe čeká příjemné osvěžení.

KLUBOVNA

Klubovna je přímo stvořená pro trávení vašeho volného času. Najdeš tady jukebox, make-up corner, zásobu deskovek, teplou knihovničku, televizi a pohodlné fatboye. Přijď si k nám posedět, zahrát si nějakou hru nebo jen tak trávit čas s kamarády. Vejde se vás k nám 10–15.

AKTUÁLNÍ AKCE

Image

Pride Voices
10. 12. 2021

AKCE PRO VEŘEJNOST 

Pride Voices jsou inspirativní a emocemi nabité příběhy. Při příležitosti otevření našeho komunitního centra se můžeš těšit na zbrusu nový formát oblíbené akce, kterou znáš z festivalu Prague Pride. Tentokrát totiž můžeš vystoupit se svým příběhem i ty! Ať už se chceš podělit o svůj coming out, LGBT+ umělecký projekt, aktivistickou zkušenost nebo každodennost queer osoby, je ti mikrofon k dispozici. Rozhodnout se mluvit, můžeš až přímo na místě, bude však lepší, když se o slovo předem přihlásíš skrze tento odkaz. Nebo si můžeš jen přijít poslechnout silné, odvážné a často dojemné příběhy druhých.

Pátek 10. 12. 2021 od 19:00

Prague Pride, Železná 492/18, Praha 1

Cena vstupenky je 70 korun, v ceně dostanete duhovou roušku zdarma

Díky podpoře městské části Praha 1 mají naši sousedé a sousedky z jedničky vstup zdarma

Pro účast na akci je nutné dodržet aktuální epidemiologická opatření

USPOŘÁDEJ U NÁS AKCI

Chceš být součástí programu komunitního centra? Máš nápad na skvělou akci a hledáš, kde jí uskutečnit? Vyplň tento dotazník, ve kterém nám o své akci řekneš vše potřebné. Ozveme se.

ZAPOJ SE

Chybí ti u nás něco? Máš nápad na nějaký program, který u nás chceš zažít? Dej nám to vědět! Vyplň tento dotazník a my se ti pokusíme splnit tvoje přání.

Máš doma věci, které už nepoužíváš?

Daruj je do nově vznikajícího LGBT+ komunitního centra.

Co uvítáme?

 

DESKOVÉ/STOLNÍ HRY

Jakékoliv, ale plně funkční bez chybějícího obsahu

POKOJOVKY

Květiny v hezkém stavu a bez škůdců

KNIHY S LGBT+ TÉMATIKOU

do nově vznikající knihovny

Věci nám prosím noste v pondělí a středy od 10 do 17 hodin na adresu Železná 18, 1. patro, zvonek Prague Pride.

Image

Partneři

Alza
Vodafone
Coca Cola
US embassy

CO DĚLÁME

AKCE

VZDĚLÁVÁNÍ

CO DĚLÁME

POMOC

VYJEDNÁVÁNÍ

KDO JSME

SLEDUJTE NÁS

NAKUPUJTE

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s. 

Rybná 716/24 
110 00 Praha 1 
Česká republika

IČO 22842730 

Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

© Copyright 2021 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.